m
e
s
s
a
g
e
FFFFFUUUUUUUU  - Rage Face Comics

December 3, 2012

Le' Gojes Blogger by Kadija Jamal.

Assalamualaikum and hi all :D


Harini aku nak join segmen by cik kadija-jamal.blogspot.com yang comel ni.

"Nyatakan nickname, birth date and pastekan SATU picture anda yang paling unik /cantik / handsome di entry tu. "

Itu apa yang owner blog cakap.So jomlah join ! :D

Nickname : Chipa

Birthday date : 1/1/1998

Satu picture yang aku pertaruhkan : 



Mangsa di tag -----> Nabila's Bloggie

Syiffa Azlan, xoxo

Comment here

5 comments:

Nabila Izzati said...

Hehe . Gud Luck .
anyway Thanks Sbb Tag :D

Kadija Jamal said...

Thanksyou join :) senarai peserta - http://kadija-jamal.blogspot.com/2012/12/senarai-peserta-le-gojes-blogger.html

Syiffa Roxy said...

Okey.Thanks ^^

Meyra John said...

Hai Chipa. ^^ Good luck yeah.
Ouh yeah dari segmen yang sama.

http://meyrajohn.blogspot.com/2012/12/segmen-le-gojes-blogger-by-kadija-jamal.html

Azira said...

Darii segmen yg sama :)

http://diarysiichiera97.blogspot.com/2012/12/segmen-le-gojes-blogger-by-kadija-jamal.html